Public.CSArenaX.Ro // mentenanta 193.84.64.58:27015
CSArenaX RPG | Joi 28.02 ora: 18:00 deschiderea | 89.34.24.180:7777

Toate drepturile rezervate! Copyright by CSArenaX.Ro

Sign in to follow this  
Followers 0
MadaLiN.S

Request Administrator - MadaLiN.S

5 posts in this topic

1. Nume : Kimi
  2. Prenume : Madalin
  3. Vârstă : 18 ani ( 19 in Decembrie )
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional): - 
  5. Număr de postări(minim 50) : 102
  6. Prezintă-te : Ma numesc Madalin cum bine stiti sunt un veteran pe comunitatea asta alaturandu-ma din 2017 si nu regret nici acum , fost Administrator , retrogradat pentru motivele personale cu pregatirea pentru bac etc. , locuiesc in Piatra-Neamt dar cel mai des stand in R.Moldova din cauza parintilor care nu se aflau in relatie ceremonica , la 16 ani luandu-mi viata-n fata m-am angajat prima data ca si ospatar castigandu-mi primii banuti , si tot asa pana in prezent unde muncesc in Italia si vara asta venind in RO. Fondatorii comunitatii ma stiu foarte bine cine sunt si cum , respectul meu !
  7. Ai moderat și alte forumuri ? : Da , am moderat.
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi : Ca administrator este normal sa moderez accesibil tot forumul.
  9. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) : Sunt pregatit pentru aceasta functie mai exact pentru ca stiu cu ce se mananca pentru ca am mai fost pana am renuntat , cunosc IPB-ul foarte bine , cunostinte in domeniul IT si mai ales cunoscund comunitatea pe care ma aflu si astazi !
  10. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie : Pot imbunatatii comunitatea cu activitatea si implicarea mea directa pentru ajutorul vostru .
  11. Cât timp îţi petreci pe forum? : Nu am un orar anume , petrec in jur de 3-4h pentru a avea grija de el.
  12. Alte lucruri de menţionat : Nu am , e alegerea voastra in privinta mea.
  13. O poza cu tine(optional): Cred ca stiti cum arat , dar - https://imgur.com/a/s5j6nGE
  14. Prezinta-ne un tutorial: Pe forum am prezentat multe tutoriale , puteti arunca un ochi.

De la mine CONTRA.

Foarte putin te vad pe Forum.Activitatea e slaba.

10 hours ago, MaJlLoR said:

De la mine CONTRA.

Foarte putin te vad pe Forum.Activitatea e slaba.

I don't know , TR0Y si Darkness stiu de ce am fost inactiv. 

Respins

Mai multa activictate

t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0